BCM Nakliyat Temizlik Hizmetleri Turizm San Ve Tic Ltd Şti
Künye
Personel Taşımacılığı
Gezi Organizatörluğu
Hızlı Ulaşım Servisleri
Sosyal Medya

HAKKIMIZDA

Acentamız TRAVEL AND FOOD ünvanı ile , 2007 yılından bu yana Turizm ve Personel Taşımacılığı alanında faaliyet göstermekte olan BCM TURİZM bünyesinde 2016 yılında kurulmuştur.

Acentamızın Kuruluş amacı müşterilerimizin seyahat ettikleri bölgelerdeki tarihi ve turistik yerleri gezdirilmesinin tanıtılmasının dışında, O bölgenin kültüründe önemli bir yere sahip yemeklerini, İçeceklerini ve diğer tüm damak tatlarını müşterilerimize tattırmaktır.

Şirketimiz KÜLTÜR VE TURİZM BAKANLIĞI TURSAB SEYAHAT ACENTELER BİRLİĞİNİN bir üyesi olup, A grubu seyahat Acenta işletme belgesine sahiptir.

Acentamız yapmış olduğu Tur ve gezilerinde kaliteli hizmeti ve müşteri memnuniyetini ön plana çıkarmaktadır.

Acentamız kendi alanlarında uzman yöneticileri şirketimizin başına getirerek, kurumsallaşma adına büyük aşamalar kaydetmiştir.

Turizm Sektöründe yıllarca çalışmış tecrübeli ve birikimli Rehberler ile çalışmaktadır.

Turlarımızda anlaştığımız tüm tesis ve oteller konusunda uzman kendini ispatlamış müesseslerdir.

Transfer ve Turlarımızda kullandığımız araçlarımız modelli, bakımlı ve tüm seyahat şartlarını sağlamış araçlardır. Araç sürücülerimiz gerekli deneyim ve tecrübeye sahip kişilerden oluşmaktadır.

Acentamız Sorunları en hızlı çözüme ulaştıracak alt yapısı ile 7/24 hizmet prensibi ile gücünü kalite yolunda hizmet verdiği müşterileriden alan TRAVEL AND FOOD, hizmet vermek amacı ile yukarıdaki prensiplerin tamamıyla beraber sizin beklenti ve önerilerinizi de dikkate alarak hizmet vermeye hazırız.

Adres : Oruç Reis Mah. Giyimkent Sit. Vadi Cad. No:170/235 ESENLER
Tel : 0212 438 38 83 Fax : 0212 634 96 36